ddajemy w Państwa ręce wyroby nawiązujące w swym charakterze i stylu do wyrobów wielkich mistrzów rzemiosła XV i XVI wieku. Wyrób wykonany w całości z drewna barwionego szlachetnymi bejcami i wykończonego naturalnymi woskami sporządzonymi według starych receptur. Niepowtarzalny kształt nadaje mu trudna, pracochłonna, ręczna obróbka.
wersji podstawowej wyroby produkujemy z drewna dębowego, a na życzenie, z dowolnego, nawet egzotycznego drewna. Na indywidualne zamówienia wykonujemy nasze wyroby w kolorze i charakterze pasującym do Państwa gustów, wymagań czy posiadanych przez Państwa mebli. Wykonujemy również modele wykańczane patynowaną skórą czy intarsjami nadającymi niepowtarzalny, średniowieczny charakter wyrobu. Wnętrza globusów wyłożone są wysokiej jakości aksamitem podkreślającym wyjątkowy charakter i wysoką jakość wyrobów .Każdy wyrób posiada znak firmowy i indywidualny numer co pozwala na jego pełną identyfikację. Globusy z pozłacanymi elementami otrzymują dodatkowo certyfikat autentyczności. Na swoje wyroby udzielamy rocznej gwarancji..
tylowe, oryginalne a przy tym funkcjonalne globusy- barki dostosowane do przechowywania ulubionych, szlachetnych trunków podkreślą elegancję każdego wnętrza, będą ozdobą gabinetów czy bibliotek. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły podkreśla ich wyjątkowy, ekskluzywny charakter.